www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Готови ли сте за насилствено съжителствуване


Страници: (2) [1] 2  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Готови ли сте за насилствено съжителствуване, с ромите и турците
Mistique
Публикувано на: 22.9.2005, 12:19
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 354
Участник # 72
Дата на регистрация: 6-August 05



Днес ще излезе рапорта на комисията за расови отношения в Англия. Защо е важен той за България? Защото се очаква от цялата Европейска общност и ще се вземе под внимание за координирани насилствени мерки за създаването на мулти-расови, мулти-етнически и мулти-културни общества.

Действието е завоалирано като поръчка на правителството, което е притеснено от възможността за бъдещи терористични атаки и пътища да ги избегне, но всъщност е план за доизкореняване на всякакви етнически и расови интереси в европейското население.

(Аз коментирах понятието национализъм в друга тема, но ще го повторя тук преди да продължа, защото е важно за стратегията на партии и организации като Войните. Въпреки, че все още съществуват националистически партии в Европа, много от тях си смениха програмите и целите, за да подчертаят изрично, че защитават етнически групировки в дадената страна / нация. В случая на БНП - Британската Национална партия - интересите на британците. Те самите признават, че нацията като понятие за хомогенно етническо общество е мъртво.)

Какво показва този отчет?

- Че Англия е в състояние на апартейд без да го осъзнава.
- Че много от градовете имат етнически гета, в които никой не смее да влезе и никой не излиза ненаранен от там.
- Че различните раси не се смесват и не общуват помежду си.
- Расовите разделения са между черни, индийци (в които влизат пакистанци и бангладешци), арабски мюсюлмани и всички останали. (Интересно е, че расата на китайци, тайландци и японци е напълно интегрирана в британското общество.)
- Никой от проучваните британци не е можел да назове един черен, индиец или мюсюслмански приятел, както и противоположните групи - англичани.
- Докато възрастните могат да поддържат някакви расови отношения на работните си места, разделянето при децата в училищата е пълно - никога не се смесват расово.
- 75% от лондончани са чужденци, концентрирани в различни гета.
- 52% от мюсюлманите в работна възраст са безработни.
- Спада на раждаемостта на белите е довело до завземане на бели квартали от черните и индйците. Отчета посочва, че вместо да се интегрират, белите напускат и това се случва най-късно докато пришълците станат 45% от местното население.

Какви са плановете?

- Да ударят децата първо разбира се: Ще приемат програма да принудят училищата да смесват процентно расите в училищата и да организират мулти-расови мероприятия като спорт, лагери и т.н.
- Допълнителни средства за училищата за да могат да осигурят транспорт и да взимат деца от по-далечни гета.
- Да смесят бедни и зависещи от социални помощи в мулти-расови общински квартали.
- Да смесят расово хората в старческите домове.
- Да приемат повече черни и индийци в правителството и общините.
- Да въведат закони за етническа нетолерантност.
- Да построях повече религиозни храмове като хинду, черни и джамии в "чисто" бели квартали, за да привлекат други раси в тях.

Ще видим коментарите, но предполагам, че програмата ще се приеме и е въпрос на време да се одобри за цялата европейска общност - което значи моментално и от продажното българско правителство.

Направи ли ви впечатление, че цялата програма е насочена срещу белите, срещу белите училища и срещу белите бедни и стари? А каква е програмата за Лондонските гета - ще взимат бели деца от извън Лондон, за да ги карат в черни или индийски гета? Кой бял ще си даде детето?

И не мога да не коментирам как така се случи, че по времето когато в Европа се чака този отчет някои ромски партии излязоха с предизвикателното "Какво да ги правим ромите?" искайки ясна програма за тяхната интеграция. Случайност? Надали.....

До болка е ясно, че ние се крепим благодарение на нашата среда - съседи, приятели, училища, религиозни, политически, културни и етически разбирания. Когато тази среда се разруши, ние сме мъртви като хора. Представяте ли си детето ви да ходи в училище, в което задължително да има 30% българи, 30% цигани, 30% турци и 10% - останали? Представяте ли си до вашата църква да псотроят джамия или може би вуду храм?
PMEmail Poster
Top
Eлтимир
Публикувано на: 22.9.2005, 13:13
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Вижте новите постъпления във фото архива. Понякога картините говорят по-добре от думите.


--------------------
PM
Top
Mistique
Публикувано на: 22.9.2005, 16:21
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 354
Участник # 72
Дата на регистрация: 6-August 05



Да ги интегрираме и да подсигурим културния обмен, за да може децата ни да растат в "обогатена" среда като:

(И аз минавам на кадри - извинявайте ако са големи, ама са професионални)

User posted image

User posted image

User posted image

User posted image

User posted image

User posted image

User posted image

User posted image

User posted image

ИЛИ

User posted image

.....Другите ми снимки не излизат, но идеята е ясна. Закона е на тяхна страна и ще става по-лошо.

Какъв е изхода?
PMEmail Poster
Top
Севар
Публикувано на: 22.9.2005, 18:23
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Мистик, бива ли да цапаш така форума с тия мангали! smil3dbd4d4e4c4f2.gif
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Миро
Публикувано на: 22.9.2005, 18:50
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 503
Участник # 54
Дата на регистрация: 28-July 05



Ей,какъв груб език-кажи им поне "мангусти" smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif
PMUsers Website
Top
Azerath
Публикувано на: 22.9.2005, 19:12
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 428
Участник # 9
Дата на регистрация: 8-July 05



Тия последните нещо ме съмняват. Или пикаят по стената, или на мен така ми се струва... smil3dbd4d4e4c4f2.gif


--------------------
“???????? ??????? ? ??????? ? ??????? ????? ?? ?????????.” (???????? ????). ???????, 6774 IYI "??????? ?? ??????? ??????????? ?? ??????????? ?? ??????? ???????? ?????? ????????." (????? ??????) 1941
PMEmail PosterUsers Website
Top
Севар
Публикувано на: 22.9.2005, 21:03
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



"Нямами рабута, затуй изнасилвами, затуй колими старици."

smil3dbd4e1748cc9.gif
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Mistique
Публикувано на: 22.9.2005, 21:47
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 354
Участник # 72
Дата на регистрация: 6-August 05



Това последното беше от поредицата навирени задници в джамии, която исках да ви покажа, ама нещо не ми ги възприе......

Да - първите ракции бяха:

- пълно разследване на гетата да се установи кога, кой и при какви обстоятелства е отблъснал или обидил черните и мюсюлманите, за да се изолират и да изпаднат в такава бедност и безработица (хитро а? - пак белите са виновни, че ония ги мързи да работят)

- натиск над училищата да приемат % от непривилигированите малцинства

Също като оная циганка дето се оплакала на комисията за малцинствата, че не са я приели на работа защото е циганка. Компанията твърди, че е нямала никаква квалификация за работата, обаче разследваха фирмата дълго време и без малко да ги осъдят доколкото си спомням от миналата година....


PMEmail Poster
Top
ЛЕМС
Публикувано на: 22.9.2005, 22:19
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 293
Участник # 26
Дата на регистрация: 22-July 05



Не се учудвай, Мистик. Това си е класическа МАНИПУЛАЦИЯ. Имам някъде на компа един материал КАК фино и мирно те обработват така че да кажеш "ДА", като в същото време си сигурен, че Твоята позиция е "НЕ".

И ако трябва да съм конкретно по темата: Ако ме попитат за мнението ми, то е: НИКОГА НЯМА ДА СТАНА ГОТОВА ЗА СЪ-ЖИТЕЛСТВО С дегенерати от типа `мангуста`& "иноверци". И какво значение има `готовността` ми, щом НАСИЛСТВЕНО ще ми наложат, каквото са решили???

Въпросът е като ЗНАЕМ ФАКТИТЕ и вариантите за бъдещото ни "развитие" КАКВИ ДЕЙСТВИЯ НИЕ ПЛАНИРАМЕ ДА ИЗВЪРШИМ, за да не допуснем НАСИЛИЕ срещу ВОЛЯТА НИ и правото НИ НА Свободен избор?

smil3dbd4dcd7b9f4.gif


--------------------
??????????????? ? ?????? ? ????????.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Mistique
Публикувано на: 22.9.2005, 23:27
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 354
Участник # 72
Дата на регистрация: 6-August 05



Съпротива до дупка Лемс - какъв друг избор имаме? smil3dbd4e7853679.gif

Накараха ни да ги търпим, да ги развъждаме, дадоха им повече права от нас....сега искат да ги приемем в кварталите си, а в близки години сигурно и в къщите си. Всеки българин да изхранва и отглежда задължително по Х броя цигани - представяш ли си?

Ами като ни приемат в Европейската общност и надойдат още по-мургавите привилигировани?

Аз затова пуснах снимки, защото визуалното изказване винаги е по-силно. Гледам ги и си мисля, че само през трупа ми ще ме принудят да стоя в близък до тях квартал или ще си дам децата в училище пълно с тях..... smil3dbd4dcd7b9f4.gif

PMEmail Poster
Top
ЛЕМС
Публикувано на: 23.9.2005, 13:08
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 293
Участник # 26
Дата на регистрация: 22-July 05



QUOTE (Mistique @ Sep 23 2005, 12:57 AM)
Съпротива до дупка Лемс - какъв друг избор имаме?  smil3dbd4e7853679.gif

Накараха ни да ги търпим, да ги развъждаме, дадоха им повече права от нас....сега искат да ги приемем в кварталите си, а в близки години сигурно и в къщите си. Всеки българин да изхранва и отглежда задължително по Х броя цигани - представяш ли си?

Ами като ни приемат в Европейската общност и надойдат още по-мургавите привилигировани?

Аз затова пуснах снимки, защото визуалното изказване винаги е по-силно. Гледам ги и си мисля, че само през трупа ми ще ме принудят да стоя в близък до тях квартал или ще си дам децата в училище пълно с тях..... smil3dbd4dcd7b9f4.gif



СЪ-ПРОТИВ-А??? Не, мистик, няма да стане с опълчване срещу мангустите!
УНИЩОЖЕНИЕ!
ДО КРАК!



--------------------
??????????????? ? ?????? ? ????????.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Родолюбецъ
Публикувано на: 24.9.2005, 23:29
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 25
Участник # 44
Дата на регистрация: 25-July 05



Това за омешването на расите е отдавнашна юдейска мечта... крайната цел е да има две раси - едната полу-черна, с дръпнати очи и кестенява коса, а другата - еврейската. Първата - стадо, което работи за благото на втората...
Да живеят МТV и McDonalds, долу националните ценности ! Равни права за всички хора и маймуни...така де, всички хора.


--------------------
???????? ??? ??????!
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 24.9.2005, 23:49
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



QUOTE (Родолюбецъ @ Sep 24 2005, 11:29 PM)
Това за омешването на расите е отдавнашна юдейска мечта... крайната цел е да има две раси - едната полу-черна, с дръпнати очи и кестенява коса, а другата - еврейската. Първата - стадо, което работи за благото на втората...
Да живеят МТV и McDonalds, долу националните ценности ! Равни права за всички хора и маймуни...така де, всички хора.

То е заложено в самата тяхна религия, според която съществуват два вида двуноги. Евреи и гои, тоест добитък. Разбира се, че те не правят разлика между европеец, китаец и маймуна. Всички горепосочени са гои според каноните на юдаизма. Ако обаче обърнем неща, следва да се запитаме: щом те не се смятат за хора като нас, то допустимо ли е ние да ги приемаме за хора?


--------------------
PM
Top
Родолюбецъ
Публикувано на: 24.9.2005, 23:52
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 25
Участник # 44
Дата на регистрация: 25-July 05



QUOTE (Елтимир @ Sep 24 2005, 11:49 PM)
QUOTE (Родолюбецъ @ Sep 24 2005, 11:29 PM)
Това за омешването на расите е отдавнашна юдейска мечта... крайната цел е да има две раси - едната полу-черна, с дръпнати очи и кестенява коса, а другата - еврейската. Първата - стадо, което работи за благото на втората...
Да живеят МТV и McDonalds, долу националните ценности ! Равни права за всички хора и маймуни...така де, всички хора.

То е заложено в самата тяхна религия, според която съществуват два вида двуноги. Евреи и гои, тоест добитък. Разбира се, че те не правят разлика между европеец, китаец и маймуна. Всички горепосочени са гои според каноните на юдаизма. Ако обаче обърнем неща, следва да се запитаме: щом те не се смятат за хора като нас, то допустимо ли е ние да ги приемаме за хора?

Е, как...в противен случай рискуваме да почнат да ни наричат с лоши думички - расисти, фашизоиди и т.н... Не дай Боже някой да си помисли дори да отрича "холокоста"...


--------------------
???????? ??? ??????!
PM
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 26.9.2005, 10:43
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



Предполагам, че всеки евреин е инструктиран да пищи "Антисемитизъм" при всичко което не го устройва. Дори в автобуса да го насъпят. Това им е защитна реакция.


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top

Topic OptionsСтраници: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020